Tab Manager (1.0.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Id
fi: Tunniste

en: Other
fi: Muu

en: Tab
fi: Välilehti

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: About
fi: Tietoja

en: hide
fi: piilota
