Tab Manager (1.0.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Other
is: Annað

en: About
is: Um
