Tab Manager (1.0.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Other
gl: Outro

en: Tabs
gl: Lapelas

en: About
gl: Información
