Tab Manager (1.0.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Other
hi: अन्य

en: Tabs
hi: टैब्स

en: About
hi: के बारे में
