Tab Manager (1.0.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
