Tab Manager (1.0.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Other
tr: Diğer

en: Tab
tr: Sekme

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: About
tr: Hakkında
