Tab Manager (1.0.5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
