Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Active
fa: فعال

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: ms
fa: میلی ثانیه

en: Animation speed
fa: سرعت انیمیشن
