Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Active
fr: Actif

en: Roles
fr: Rôles

en: Static
fr: Statique

en: Animation speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Animation delay
fr: Délai d'animation

en: Scrolling
fr: Défilement

en: Animation type
fr: Type d'animation

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées
