Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Scrolling
lt: Slenkamas

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
