Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ
