Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Roles
az: Rollar

en: Show for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün göstərin

en: Hide for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün gizlədin
