Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Pages
bg: Страници

en: Enabled
bg: Активиран

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Roles
bg: Роли
