Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།
