Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Pages
el: Σελίδες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
