Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Pages
eu: Orriak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Roles
eu: Zereginak
