Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Roles
hi: भूमिका

en: Conditions
hi: शर्तें

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
