Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Pages
hr: Stranice

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Roles
hr: Uloge
