Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Roles
ka: როლები
