Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Pages
mr: पाने

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Conditions
mr: अटी
