Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Pages
sk: Stránky

en: Enabled
sk: Povolené

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Static
sk: Statický
