Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Pages
sl: Strani

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Roles
sl: Vloge
