Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Pages
sv: Sidor

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Roles
sv: Roller

en: Conditions
sv: Villkor

en: Static
sv: Statisk

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna
