Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Roles
te: పాత్రలు
