Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Pages
ug: بەت

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
