Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Pages
uk: Сторінки

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Roles
uk: Ролі

en: Conditions
uk: Умови

en: Static
uk: Статичне

en: ms
uk: мс

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: Animation delay
uk: Затримка анімації

en: Scrolling
uk: Прокрутка

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок
