Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Pages
ar: الصفحات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Roles
ar: الأدوار

en: Conditions
ar: الشروط

en: Show for the listed pages
ar: عرض للصفحات المدرجة

en: Hide for the listed pages
ar: إخفاء للصفحات المدرجة
