Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Pages
be: Старонкі

en: Enabled
be: Уключана

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Roles
be: Ролі
