Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Roles
cy: Swyddogaethau
