Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Pages
da: Sider

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Roles
da: Roller

en: Conditions
da: Vilkår

en: Static
da: Statisk

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
