Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Pages
gl: Páxinas

en: Enabled
gl: Activado

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Conditions
gl: Condicións
