Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Pages
jv: Kācā

en: Enabled
jv: Urip

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Roles
jv: Parāgā
