Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Pages
kk: Беттер

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Roles
kk: Рөлдер
