Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Roles
km: តួនាទី​
