Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Static
kn: ಸ್ಥಾಯಿ

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ

en: Scrolling
kn: ಚಲನೆ(ಸ್ಕ್ರಾಲಿಂಗ್)
