Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان
