Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Roles
mn: Үүргүүд
