Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: User interface
no: Brukergrensesnitt

en: Pages
no: Sider

en: Enabled
no: Aktivert

en: Content types
no: Innholdstyper

en: Roles
no: Roller

en: Conditions
no: Betingelser

en: Animation speed
no: Animasjonshastighet

en: Animation delay
no: Animasjonsforsinkelse

en: Show for the listed pages
no: Vis for de nevnte sidene

en: Hide for the listed pages
no: Skjul for de nevnte sidene
