Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Pages
nl: Pagina's

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Roles
nl: Rollen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Static
nl: Statisch

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: Scrolling
nl: Scrollen

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's
