Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Pages
nn: Sider

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Roles
nn: Roller
