Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Pages
pl: Strony

en: Enabled
pl: Włączone

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Roles
pl: Role

en: Conditions
pl: Warunki

en: Static
pl: Statycznie

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: Animation delay
pl: Opóźnienie animacji

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach
