Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Pages
ru: Страницы

en: Enabled
ru: Включено

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Roles
ru: Роли

en: Conditions
ru: Условия

en: Static
ru: Статическая

en: ms
ru: мс

en: Animation speed
ru: Скорость анимации

en: Animation delay
ru: Задержка анимации

en: Animation type
ru: Тип анимации

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц
