Tab Title Attention - Inactive browser tabs / title animations (1.0.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Pages
vi: Trang

en: Enabled
vi: Bật

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Roles
vi: Vai trò

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Static
vi: Tĩnh

en: ms
vi: mili-giây

en: Animation speed
vi: Tốc độ hoạt hình

en: Scrolling
vi: Cuộn
