Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home page
id: Beranda

en: Other
id: Lainnya

en: Admin
id: Administrator

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: Page Actions
id: Tindakan Halaman
