Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home page
sv: Hemsida

en: Other
sv: Övriga

en: Admin
sv: Administrera

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar
