Tabs in toolbar (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Home page
da: Forside

en: Other
da: Anden

en: Admin
da: Administration

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade
