TableField (3.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Number of rows
cs: Počet řádků

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Filtered text (user selects input format)
cs: Filtrovaný text (formát vstupu vybírá uživatel)

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: Input type
cs: Typ vstupu

en: Text format
cs: Formát textu

en: Field types
cs: Typy polí

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
