TableField (8.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Weight
be: Вага

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: characters
be: знакі

en: permission
be: правы

en: %name must be a number.
be: %name павінны быць лічбай.

en: Manage display
be: Кіраваць паказам
