TableField (8.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: permission
bg: права
