TableField (8.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Weight
ro: Greutate

en: Sortable
ro: Sortabil

en: Plain text
ro: Text simplu

en: characters
ro: caractere

en: permission
ro: permisiune

en: %name must be a number.
ro: %name trebuie să fie un număr.

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

en: Hide empty columns
ro: Ascunde coloanele goale

en: Table description
ro: Descriere tabel
